Přeskočit na obsah

Nový flash disk Verbatim Store’n’Click

Verbatim Store’n’Click

Tisková zpráva

Společnost Verbatim uvádí na trh novou řadu USB klíčů Store’n’Click s jedinečným designem „slide and lock“, který umožňuje snadné vysunutí a zasunutí USB konektoru. Disk Store’n’Click je k dispozici v několika barevných i kapacitních provedeních a je tak ideálním USB diskem pro běžné každodenní užití.

Konektor se v případě potřeby uzamkne a zacvakne zpět do uzavřené polohy, díky čemuž je v době, kdy ho nepoužíváte chráněn před vlivy okolního prostředí a to vše bez strachu o ztracení víčka. Díky rozhraní USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0) poskytuje USB Store’n’Click rychlost čtení až 80 Mb/s a rychlost zápisu až 25 Mb/s. Samozřejmostí je zpětná kompatibilita s porty USB 2.0*, takže jej lze použít v celé řadě stávajících zařízení.

Disk Store’n’Click je dodáván v červené, žluté, modré a černé barvě, stejně tak i s různou kapacitou a kombinací balení.

Číslo PN v ceníku Počet ks v balení Kapacita Barvy
49306 3 16 GB červená, modrá a žlutá
49307 1 32 GB černá
49308 2 32 GB červená a modrá

* Po zapojení do portu USB 2.0 očekávejte změnu rychlosti zápisu a čtení dle specifikací USB 2.0

O společnosti Verbatim

50 let důvěryhodné technologie – celosvětově uznávané produkty Verbatimu prodávané ve více než 120 zemích světa s portfoliem zahrnujícím optická paměťová média, USB disky, paměťové karty, pevné disky a SSD disky.

Od svého založení v roce 1969 Verbatim utvářel vývoj technologie zabývající se ukládáním dat. V latině znamená slovo Verbatim „slovo za slovem“ a používá se, protože společnost zjistila, že ilustruje princip přesného a bezchybného záznamu dat.

Evropské sídlo společnosti Verbatim se nachází v německém Eschbornu. Další informace naleznete na adrese http://www.verbatim-europe.cz .

Napsat komentář