Přeskočit na obsah

Verbatim flash disk Store ‚n‘ Go USB-C pro nejnovější smartphony, tablety a PC

Verbatim Store 'n' Go USB-C

Nový flash disk Verbatim Store ‚n‘ Go umožňuje rychle a snadno ukládat a přenášet soubory mezi zařízeními kompatibilními s USB-C. Disk se jednoduše zapojuje do portů typu C, což je nyní běžný standard pro notebooky, telefony a tablety, a není potřeba žádný adaptér. Díky rozhraní 3.2 Gen 1 a přenosové rychlosti až 100 BM/s*, lze bez problémů flash disk Store ‚n‘ Go použít k rychlému přenosu větších souborů nebo více souborů najednou.

Verbatim Store 'n' Go USB-C tablet

Tento velmi elegantní USB klíč má zasouvací konektor USB-C, díky kterému je ideální pro použití na cestách, protože tak neztratíte kryt a konektor je chráněn v pouzdře, i když jej zrovna nepoužíváte.

Flash disk Store ‚n‘ Go USB-C je nejnovější ze široké řady USB klíčenek od Verbatimu a je nyní k dispozici v kapacitách 32 GB (PN49457), 64 GB  (PN49458) a 128 GB  (PN49459).

*Přenosová rychlost založená na interním testování rychlosti ATTO. Váš výkon se může lišit v závislosti na faktorech prostředí.

O Verbatimu

Celosvětově uznávané produkty Verbatim, které zahrnují optická paměťová média, USB disky, paměťové karty, pevné disky, SSD (Solid State Drive), příslušenství pro telefony a PC, herní příslušenství a 3D tisková vlákna, se prodávají ve více než 120 zemích světa. Evropská centrála Verbatimu je v německém Eschbornu. Další informace najdete na http://www.verbatim.com.