Přeskočit na obsah

Verbatim víceportové USB-C rozbočovače a adaptéry pro nejnovější notebooky a MacBooky

Verbatim víceportové USB-C rozbočovače a adaptéry

USB-C, nový standard USB, je již součástí zařízení, jako jsou nejnovější notebooky, MacBooky, telefony a tablety, a rozšíří se téměř do všech zařízení, které v současné době používají starší a větší USB konektor. USB-C je přirozeným vývojem s mnoha novými funkcemi včetně rychlého nabíjení, až dvojnásobné rychlosti přenosu dat oproti USB 3.0 a menšího tvaru konektoru, který je reverzibilní, což usnadňuje jeho zapojení.

Aby lidé mohli tato nejnovější USB-C zařízení propojit se zařízeními, která mají jiné konektory – včetně HDMI, Ethernetu, VGA, SD / microSD a běžného rozhraní USB-A, bude pravděpodobně zapotřebí použít USB-C adaptér. Pro uspokojení této poptávky uvedla společnost Verbatim na trh řadu elegantních multiportových hubů a adaptérů, které poskytují flexibilitu a pohodlí pro připojení k širokému výběru periferií.

Víceportové rozbočovače

Víceportové USB-C rozbočovače poskytují více možností připojení. Například nejkomplexněji vybavený rozbočovač společnosti Verbatim (na obrázku) nabízí tři porty USB 3.0, napájecí port USB-C, port HDMI pro připojení k displejům s vysokým rozlišením (4K), gigabitový ethernetový port pro připojení ke kabelovým sítím, SD a microSD slot pro čtení nebo zápis souborů na paměťové karty. Kompletní řadu Verbatim rozbočovačů pak doplňují modely s různou kombinací portů založených na uživatelských preferencích, jak je uvedeno v tabulce níže.

Adaptéry USB-C adaptéry poskytují jednotlivé porty pro specifické požadavky na připojení.

Na obrázku zobrazený adaptér Verbatim, poskytuje připojení HDMI a podporuje ultra HD rozlišení 4K. Mezi další adaptéry Verbatim v této řadě patří připojení pro VGA, Gigabit Ethernet a 4K HDMI s delším 1,5 m kabelem.

„Nové elegantní notebooky a další zařízení s USB-C konektory jsou krásné, ale lidé si budou muset také zakoupit víceportový rozbočovač nebo adaptér, aby mohli pokračovat v používání dalších nezbytných periferií, které mohou vlastnit,“ uvedla Dana Mirau, Product Manager ve společnosti Verbatim. „To může zahrnovat cokoli od televizorů nebo monitorů a externích úložných zařízení, jako jsou pevné disky nebo USB klíče, až po věci, jako jsou powerbanky, síťové kabely nebo sluchátka – v podstatě všechna zařízení, která je třeba ještě připojit nebo nabít z nového notebooku nebo MacBooku.“

Řada univerzálních rozbočovačů a adaptérů USB-C od společnosti Verbatim

Produkt USB-C

nabíjení

USB-A (3.0/2.0) HDMI (4K) Gigabit Ethernet SD/

MicroSD

VGA
USB-C Multiport Hub (49140) x2
USB-C Multiport Hub (49141) x3
USB-C Multiport Hub (49142) x3
USB-C to HDMI 4K Adaptér (49143)
USB-C to HDMI 4K Adaptér s 1.5m kabelem (49144)
USB-C to VGA Adaptér (49145)
USB-C to Gigabit Ethernet Adaptér (49146)

O společnosti Verbatim

Celosvětově uznávané produkty značky Verbatim se prodávají ve více než 120 zemích a zahrnují optická paměťová média, USB klíče, paměťové karty, pevné disky, SSD disky, mobilní příslušenství, LED osvětlení a vlákna pro 3D tisk.

Evropské sídlo společnosti Verbatim se nachází v německém Eschbornu. Další informace naleznete na adrese https://www.verbatim-europe.cz/.

Stáhnout obrázky s vysokým rozlišením: https://www.verbatim-europe.com/uk/blog/